बिहिबार, जेष्ठ ३१, २०८१
Thursday, June 13, 2024

कांग्रेस फेरि सरकारमा जाने गगन थापाको दाबी

कांग्रेस फेरि सरकारमा जाने गगन थापाको दाबी
 • 507
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  507
  Shares

काठमाडौं: नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले कांग्रेस पुनः सरकारमा जाने दाबी गरेका छन् ।

संवाद यात्राका क्रममा कपिलवस्तुको लबनीमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै थापाले पार्टी फेरि सरकारमा पुग्ने बदाबी गरेका हुन् । उक्त कार्र्यक्रममा थापाले भने । ‘भर्खर त गएको हो, एक डेढ हप्ता भयो, फेरि आइहाल्छ, धेरै पनि छैन, केही समय पछि फेरि आउँछ, सरकारले त कांग्रेसलाई पछ्याइहाल्छ,’

देशलाई सम्हालेर निराशाबाट बाहिर निकाल्न कांग्रेसले मात्रै सक्ने थापाको भनाई थियो । । एमाले, माओवादी, नयाँ दलले निराशाबाट देशलाई बाहिर निकाल्न नसक्ने उनले जिकिर गरेका छन् । ‘नेकपा एमालेसँग आन्दोलन गर्ने क्षमता छ । मधेसी पार्टीहरुसँग नागकिलाई उद्धेलित बनाउने क्षमता छ । नयाँ पार्टीसँग हल्ला गर्ने क्षमता होला,’ थापाले थपे,

२०८२ मा पार्टीको महाधिवेशन हुने उल्लेख गर्दै महामन्त्री थापाले महाधिवेशनबाट पार्टीको विधानमा केही विषय संशोधन गर्नुपर्ने कुरा उठाएका छन् । ‘पार्टीको सदस्यताका लागि अनुदार नबनौं । अरु पार्टीले फर्म भर्नासाथ सदस्यता दिन्छ,’ महामन्त्री थापाले भने, ‘क्रियाशील सदस्यता लिन तीनपुस्ते खुलाउनुपर्ने, कुर्नुपर्ने भन्यौं भने अबको नौजवानले कांग्रेसको सदस्यता लिन कुर्लान्

WRITE COMMENTS FOR THIS ARTICLE

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x