बिहिबार, जेष्ठ ३१, २०८१
Thursday, June 13, 2024

भारतको मुम्बईबाट ८० हजार नगद सहित बाजुराकी एक महिला फरार

 • 33
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  33
  Shares

मिन बहादुर खड्का काठमाडौं : भारतको मुम्बइबाट ८० हजार नगद सहित एक महिला फरा भएकी छन् ।

बाजुराको जगन्नाथ गाँउपालिका वडा न. ५ बाडुल्ला स्थायी घर भएकी हार्बिना बम बुढा विगत दुई वर्ष यता भारतको मुम्र्बमा बस्दै आएकी थिइन् । उनी श्रिमान पदम बुढाको साथमा बस्दै आएकी थिइन् । उनि पदम बुढाकी दोश्रो श्रिमती हुन् । बुढा दम्पती रोजगारीको सिलसिलामा भारतको मुम्बई बस्दै आएका थिए । हाल फरार रहेकी पदम बुढकी श्रिमतीको माइती घर कालिकोटको रासकोट नगरपालिका वडा न. १ रहेको बुझिएको छ।

यतिबेला श्रिमतीले भएरभरको सब्र पैसा लिएर फरार भएपछि श्रिमानको बिचल्ली भएको छ। उनि श्रिमतीको खोजिका लागि हार गुहार गरिहेका छन् । उनि अहिले आफै मिडीयामा आएर श्रिमतीको खोजि गर्दिन अनुरोध गरिहेका छन् । उनि सन २०२४ मे १० तारिखको दिन रुमबाट निस्किएकी थिइन् । त्यस दिन यता उनि सम्पर्क बिहिन रहेको आफन्तले जानकारी दिएका छन् । सबै ठाँउ खोजि गर्दा कतै पनि नभेटिएको श्रिमान पदम बुढाले बताएका छन् ।

आफ्नो श्रिमती संग त्यस्तो कुनै विवाद नभई उनि आफै रुमबाट निस्केर नगद पसा सहित लिएको उनको भनाई छ । उनिहरुले बिवाह गरेको दुई वर्ष भएको थियो । बिवाह गरेपछिको दुई वर्ष सम्म राम्रै सम्बन्ध रहेको उनका श्रिमान बताउन्छन् । उनले हार्बिना संग दोश्रो बिवाह गरेका थिए । उनको साथमा छोरी समेत थिइने । छोरीलाई छोडेर फरार भएपछि अहिले श्रिमानले हारगुहार गरिहेका छन् ।

उनले अर्को बिवाह गरेकी हुने वा उनि बेपत्ता भएकी हुने भन्ने कुराभने खुलेको छैन । यदि उनि बिवाह गरेर नै गएकी हुन् भनेपनि पुरानो पाइली घर नै गएको हुन सक्ने अनुमान श्रिमान पदम बुढाको छ । तर आफु संग हुँदा अर्को संग फोन म्यासेज, केही गर्ने गरेको कुरा आफुलाई जानकारी नभएको श्रिमान पदम बढाले बताएका छन् । श्रिमान पदम बुढाको घरमा अर्को श्रिमती पनि छन्। उनकी पुरानो श्रीमती हाल काठमाडौंमा बस्दै आएकी छन् ।

हाल फरार रहेकी हार्बिना बम उनकी कान्छी श्रिमती हुन् । फरार रहेकी हार्बिना आफ्ना लत्ताकपडा, नागरिकता, र पासपोर्ट सहित नगद भारु ५० हजार लिएर सम्पर्कमा नआएको आज पाँच दिन बितिसकेको छ ।

WRITE COMMENTS FOR THIS ARTICLE

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x